Trenér Angličanů Southgate si při výběhu vykloubil rameno

20. června 2018 23:05 - Petrohrad

Anglická výprava na fotbalovém mistrovství světa musela řešit první vážnější zdravotní problém, nebude to ale rozhodně znamenat oslabení sestavy. Postiženým je totiž trenér Gareth Southgate, který si dnes při joggingu vykloubil pravé rameno.

 

Lee Smith, Reuters

"Je to lepší, než kdyby se to přihodilo některému z hráčů," konstatoval Southgate na webu Fotbalové asociace. Zranil se při výběhu nedaleko základny mužstva v Petrohradu. Ošetřen byl v blízké nemocnici za asistence týmového lékaře.

Southgate litoval, že ačkoliv měli fotbalisté dnes volno, sám přidělal práci lékařskému týmu. "Vlastně si dnes měli trochu oddychnout a já jim takhle pokazil den. Byli u mě rychle, je to dobrý tým," řekl a dodal, že zřejmě bude muset vzhledem k charakteru zranění ve zbytku turnaje slavit góly střídmě. "Nějaké máchání rukama ve vzduchu nebude podle doktora to pravé," podotkl.

Angličané v pondělí porazili 2:1 Tunisko díky dvěma gólům Harryho Kanea, v neděli je čeká v Nižním Novgorodu duel s Panamou.

ČTK

Časová osa: MS 2018

Filtr článků - MS 2018


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

           
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Play-off

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..