Štrasburk - Paris St. Germain 1:1Gigant podruhé za sebou zaváhal. PSG zachraňovalo remízu ve Štrasburku

Fotbalisté Paris Saint-Germain ztratili podruhé za sebou ve francouzské lize body. Suverénní lídři tabulky, kteří byli až do nedělní remízy 2:2 s Bordeaux v domácí soutěži stoprocentní, hráli v dnešním utkání 16. kola nerozhodně 1:1 ve Štrasburku.

Fotbalisté PSG na hřišti Štrasburku remizovali

Bez zraněného Neymara a v prvním poločase také bez odpočívajícího Kyliana Mbappého inkasovalo PSG jako první. Ve 40. minutě proměnil Kenny Lala pokutový kop za ruku německého reprezentanta Thila Kehrera. O vyrovnání se také z penalty postaral v 71. minutě uruguayský kanonýr Edinson Cavani poté, co právě Lala fauloval střídajícího Mbappého.

PSG se muselo o výsledek bát do posledních sekund, ale potenciálně vítězný gól domácího Adriena Thomassona nebyl uznán kvůli ofsajdu. Pařížané vedou tabulku o 14 bodů před Lille.

Devítizápasová série neporazitelnosti Lyonu skončila po dvou měsících domácí porážkou 0:2 s Rennes. Branku vítězného týmu hájil Abdoulaye Diallo místo Tomáše Koubka, jenž dostal v neděli čtyři góly od Štrasburku.