Rubriky:

Ostatní

Živě

Údajnou Neymarovu oběť opustili právníci

4. června 2019 09:48 - Rio de Janeiro

Žena, která obvinila brazilskou fotbalovou hvězdu Neymara ze znásilnění, přišla o své právníky. Advokátní kancelář z případu odstoupila kvůli rozporům ve výpovědi své klientky. Informovala o tom televizní stanice Globo.

 

Leo Correa, ČTK/AP

Nejmenovaná Brazilka podala v pátek oznámení na policejní stanici v Sao Paulu, že ji Neymar v polovině května znásilnil v pařížském hotelu. Údajná oběť ale podle svých právníků nejprve tvrdila, že na ni fyzicky zaútočil, poté výpověď změnila a hovořila o znásilnění.

Sedmadvacetiletý fotbalista francouzského klubu Paris St. Germain obvinění popřel. Podle svých slov se dostal do pasti a žena ho vydírá. Potíže ale může mít i kvůli tomu, že v rámci své obrany zveřejnil komunikaci s údajnou obětí přes WhatsApp. Proto případ vyšetřuje nejen policie, ale i oddělení počítačové kriminality.

Slavný fotbalista se momentálně připravuje s brazilskou reprezentací na mistrovství Jižní Ameriky. V pondělí policisté za Neymarem dorazili na soustředění a je pravděpodobné, že ho předvolají k výslechu.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2019-2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.