Rubriky:

Ostatní

Když hvězda prosí hvězdu: Vyfotíš se s mými dětmi? žádala Ronalda opora Srbska

8. září 2019 18:40 - Praha

Fotbal je jejich život, když však rozhodčí zápas ukončí, jde veškerá rivalita stranou. V sobotním kvalifikačním duelu o účast na evropském šampionátu mezi Srbskem a Portugalskem šlo opravdu o hodně. Cennou výhru 4:2 si nakonec připsali Portugalci. O žádné vzájemné pozápasové nevraživosti však nemohlo být ani řeči. Názorně to předvedly dvě velké hvězdy svých týmů Nemanja Matič a Cristiano Ronaldo.

sntv

Byl to dlouho očekávaný zápas a rozhodně nezklamal. Utkání kvalifikační skupiny B mezi Srbskem a Portugalskem přineslo šest branek, k smutku většiny fanoušků však čtyři padly do domácí sítě a z vítězství 4:2 se tak radovali úřadující mistři Evropy.

Rozhodující branku zařídil v 80. minutě hvězdný Cristiano Ronaldo, který poslal svůj tým do vedení 3:2, výhru pak pečetil o šest minut později Silva.

Cristiano Ronaldo se postaral o vítězný gól svého týmu

Darko Vojinovic, ČTK/AP

Po zápase se však o zajímavý moment postaraly hvězdy svých týmů Nemanja Matič a právě slavný CR7. Srbský záložník, který v současné době hájí barvy Manchesteru United, totiž přispěchal před šatnu hostujícího týmu se svými dvěma potomky s jediným cílem, totiž aby si pořídili společnou fotku se slavným Portugalcem.

A ten rozhodně nezklamal. S oběma dětmi si plácl a velmi ochotně se nechal zvěčnit. S Matičem si poté přátelsky podal ruku a spěchal za svými parťáky do týmového autobusu. Prostě chování skutečné hvězdy se vším všudy.

pan, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


MS v basketbalu 2019

Mistrovství světa v basketbalu proběhne od 31. srpna do 15. září v Číně. Všech dvaatřicet týmů je rozděleno do osmi skupin po čtyřech účastnících. Každá skupina se odehraje v jiném městě. Česká reprezentace sehraje tři utkání v základní skupině E v Šanghaji.