Kinský vychytal fotbalistům Saturnu vítězství nad Permem

MOSKVA

Brankář Antonín Kinský udržel v sobotním utkání 15. kola ruské fotbalové ligy čisté konto a pomohl Saturnu MO k vítězství 2:0 nad Permem. Domácí tým rozhodl zápas na přelomu poločasů: v 45. minutě se trefil Kiričenko a necelých sedm minut po změně stran přidal druhý gól Karjaka.

Antonín Kinský

Další český gólman Marek Čech naopak neuspěl s Vladivostokem na hřišti Nalčiku, kde ho při prohře 0:2 překonali Černohorec Djudovič a Ukrajinec Pilipčuk. Krátce po začátku druhé půle musel rozhodčí uklidňovat rozčilené hráče, kteří se podle serveru gazeta.ru téměř všichni zapojili do hromadné šarvátky. Vyřešily to však jen tři žluté karty.

Moskevský Lokomotiv otočil v druhém poločase zápas se Samarou pěti góly, zvítězil 5:2 a nepustil Křídla sovětů do čela tabulky.