Rubriky:

Ostatní

Trenér Capello by mohl následovat Beckhama do USA

16. července 2007 15:03 - MILÁN

Italský fotbalový trenér Fabio Capello uvažuje nad tím, že bude následovat kroky svého bývalého svěřence z Realu Madrid Davida Beckhama a odejde do zámořské soutěže Major League Soccer. Té by dal přednost před angažmá ve velkoklubech z Rusku a Ukrajině, které o uznávaného odborníka stojí.

"Dostal jsme opravdu zajímavé nabídky od Dynama Kyjev a Lokomotivu Moskva, ale odmítl jsme je," řekl Capello v rozhovoru pro pondělní vydání deníku Gazzetta Dello Sport. "Mám ale také nabídky z USA, které musím ještě zvážit. Byla by to nová zkušenost, což je pro mě zajímavé," dodal.

Nyní je v MLS poprask okolo příchodu největší fotbalové celebrity současnosti Davida Beckhama. Právě s ním se Capello sešel v Realu Madrid, který dovedli k titulu. Přesto se musel Capello po sezoně poroučet, jelikož vedení nebylo spokojeno s předváděnou hrou.

Jednašedesátiletý Ital během své kariéry získal titul s každým týmem, který trénoval, tedy s Realem Madrid, AC Milán, AS Řím i Juventusem Turín.

ČTK

Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.