Brankář se hanbou propadal. Dostal dva góly z půlky během 90 vteřin

To se jen tak nevidí. Dvě obrovské hrubky v rozmezí 90 vteřin předvedl brankář Masahiro Okamoto v nedělním 38. kole 2. nejvyšší fotbalové soutěže Japonska. Hostující strážce svatyně si v krátkém časovém úseku nechal dát dva góly z půlky a jeho tým prohrál 0:3.

Brankář dostal dva góly z půlky během 90 vteřin

Běžela 61. minuta zápasu, když si fotbalista klubu Montedio Jamagata Šun Nakamura převzal odražený míč a z úctyhodné vzdálenosti zpoza středového kruhu přeloboval vyběhnutého gólmana hostujícího Ehime Masahira Okamota.

Aby toho ale nebylo málo, domácí borci za chvíli přidali další trefu. A to téměř identickým způsobem. Tentokrát se ze středu hřiště trefil Tacuhiro Sakamoto. Nešťastný a potupený gólman stihl pouze spadnout na zem a sledovat, jak míč putuje za brankovou čáru, minutu a půl po předchozí hrubce.

Žádné další kuriózní ani obyčejné trefy už fanoušci neviděli, a tak si Jamagata připsala vítězství v poměru 3:0.