Rubriky:

Ostatní

Kouč McClaren přemlouvá Carraghera, aby pokračoval v reprezentaci

7. srpna 2007 11:15 - LONDÝN

Trenér anglické fotbalové reprezentace Steve McClaren se snaží přesvědčit Jamieho Carraghera, aby pokračoval v národním týmu. Obránce Liverpoolu chce skončit, protože se mu nelíbí pozice náhradníka. Carragher nasbíral 34 reprezentačních startů, ale jen šestnáctkrát byl v základní sestavě. V devětadvaceti letech se už cítí být starý na to, aby jen zalepoval díry v mužstvu.

Nyní ho kouč potřebuje, protože před přípravným zápasem s Německem nemůže počítat s Johnem Terrym, Ledleym Kingem ani Jonathanem Woodgatem. "Už jsem s ním několikrát mluvil a budu s ním znovu hovořit příští týden. Jamie Carragher je velmi důležitým hráčem pro Anglii a velmi důležitým členem týmu," řekl McClaren internetovým stránkám BBC.

Pokud by Carraghera nepřesvědčil, zřejmě by znovu povolal dvaatřicetiletého Sola Campbella. Ten v reprezentaci nehrál od loňského mistrovství světa.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.