Předčasný vánoční dárek? Gólman daroval soupeři gól nevídanou hrubkou

Thajští fotbalisté se na Hrách jihovýchodní Asie v Manile dočkali předčasného vánočního dárku. Gól zcela zdarma jim věnoval gólman vietnamské reprezentace do 23 let nevídanou hrubkou. Na to, jak si ve čtvrtečním zápase o postup ze skupiny nešťastník počínal, se můžete podívat ve videu níže.

Toto video už bohužel nemůžeme přehrávat z důvodu vypršení internetové licence

Brankář Vietnamu předvedl obrovskou hrubkuVideo: sntv

Úřadující šampioni z Thajska šli v zápase skupinové fáze proti Vietnamu do vedení už v 5. minutě utkání. Brankář Van Toan předvedl totiž velmi tragický odkop.

Nešťastník se pokusil zahrát do bezpečí přihrávku od vlastního spoluhráče. Místo toho ale trefil přímo před sebou dotírajícího útočníka Supachaie Jaideda a malér byl na světě. Odražený míč zamířil přesně za jeho záda a Thajci se mohli radovat.

Přestože Thajsko vedlo i díky chybě brankáře už ve 12. minutě 2:0, duel do vítězného konce nedotáhlo. Vietnamští hráči dokázali srovnat a po remíze 2:2 se body dělily, což v konečném součtu znamená postup Vietnamu do semifinále. Thajci naopak v turnaji končí.