Rubriky:

Ostatní

Kozák před disciplinární komisí obhajoval výpady vůči Bičovskému

12. září 2007 19:40 - BRATISLAVA

Trenér Košic Ján Kozák dnes obhajoval před disciplinární komisí Slovenského fotbalového svazu své chování na tiskové konferenci po ligovém utkání v Ružomberku, kde urážel domácího kouče Přemysla Bičovského. Kozák prohlásil, že má čisté svědomí, a celou kauzu označil za zakrývání toho, co se dělo na hřišti a v hledišti. Komise by měla vynést verdikt v nejbližších dnech.

 

Jan Koller, ČTK

Po zápase, v němž Košice prohrály brankou v nastaveném čase, Kozák opakovaně počastoval Bičovského urážkami. O svém bývalém spoluhráči z československé reprezentace před novináři mimo jiné prohlásil, že se usmívá jako debil, a doporučil mu, aby nešišlal, protože mu prý není rozumět.

Kozák ve středu komisi řekl, že celou diskusi považuje za zástupný problém, neboť v Ružomberku se podle něj děly mnohem horší věci. Připomněl, že musel z tribun poslouchat vulgární pokřiky na svou adresu, později z hlediště přiletěl i zapalovač, který ho trefil do hlavy.

"Mám tak čisté svědomí, jako jsem v životě neměl," bránil se košický trenér. "Za celých 95 minut (zápasu v Ružomberku) jsem nedal jediný podnět k tomu, aby zápas neproběhl v rámci fair play," dodal Kozák.

Disciplinární komise zakázala v minulém týdnu Kozákovi vést košický tým až do definitivního vyřešení případu. Nyní si ještě vyžádala stanovisko trenérské unie a trenérsko-metodické komise svazu.

Bičovský nehodlá svého bývalého reprezentačního spoluhráče za urážky žalovat.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní