Rubriky:

Ostatní

Živě

Bývalý kouč Němců Klinsmann se chce vrátit k trénování

25. září 2007 12:15 - HUNTINGTON BEACH

Bývalý kouč německé fotbalové reprezentace Jürgen Klinsmann by se rád vrátil k trénování. Třiačtyřicetiletý někdejší slavný fotbalista, který vedl Němce na loňském mistrovství světa, se poohlíží po novém angažmá.

 

REUTERS

"Čekám na správnou příležitost, šanci pracovat se správnými lidmi ve správné situaci a pro správnou věc, pak se vrátím do hry. Jsem připraven na novou výzvu," řekl agentuře Reuters.

Klinsmann německé fotbalisty trénoval dva roky a loni v červenci ve funkci skončil, protož se chtěl víc věnovat rodině, s níž žije v Kalifornii. Byl už spojován s prací u americké reprezentace a anglické Chelsea, ale zatím novou funkci nepřijal.

Nyní už má znovu chuť do práce a je mu v podstatě jedno, jestli to bude na klubové nebo reprezentační úrovni. Na nové angažmá, které bude konzultovat s rodinou, však nijak nespěchá. "Nebyl by konec světa, kdyby pravá nabídka nepřišla brzy. Necítím žádný tlak," uvedl.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.