Rubriky:

Ostatní

Bydlení fotbalové reprezentace kouč Brückner teprve vybere

3. prosince 2007 07:00 - LUCERN

O tom, kde bude český tým bydlet během fotbalového šampionátu v Rakousku a Švýcarsku, zatím není rozhodnuto. Trenér Karel Brückner, který má poslední slovo, teprve bude zvažovat všechna pro i proti jednotlivých lokalit především vzhledem k zápasům v Basileji a Ženevě.

„Trochu jsme si přáli skupinu D v Salcburku a Innsbrucku vzhledem k našemu osvědčenému bydlení v Seefeldu. Nejde si ale vybrat ani soupeře ani lokalitu. Byli jsme předem připraveni, co se týká ubytování i na to, že budeme hrát ve Švýcarsku,“ řekl po losu kouč Brückner.

LOS ME 2008 NA SPORT.CZ
Losování skupin fotbalového ME 2008 ON-LINE
Češi se na ME utkají s Tureckem, Portugalskem, a Švýcarskem
Ještě že nemáme skupinu smrti, shodli se hráči
Brückner: O síle skupiny nebudu spekulovat

Ve Švýcarsku se hovořilo o lokalitách poblíž Interlakenu nebo Lausanne na břehu Ženevského jezera. „Zatím nejsem rozhodnutý, kde budeme během základní skupiny bydlet. Interlaken jsem sice v sobotu odmítl, ale ne úplně. Máme několik alternativ. Čas máme do 9. prosince, kdy musíme říct definitivní rozhodnutí. Místa už objíždět nebudeme, vyhodnotíme si podmínky, zázemí, cenu, dopravu. Bohužel jsme se toho o tom moc nedozvěděli. Musíme prostudovat asi deset nebo patnáct kilogramů podkladů.... Můžeme se třeba i dopravovat k zápasům do Švýcarska z Rakouska,“ nechtěl Brückner, milující samotu, nic bližšího prozradit.

elt (Lucern), Právo

Časová osa: Ostatní