Nevídané! Brutální zákrok přebila reakce zraněné fotbalistky

Edinburgh

Jane O´Tooleová, kapitánka skotského fotbalového klubu St. Mirren, není žádná rozmazlená slečinka. Důkaz o tom podala v utkání proti Inverness Caledonian Thistle, kdy po brutálním šlapáku soupeřky a pádu skončila na zemi s vykloubeným kolenem. Nezaváhala však ani na vteřinu. Než k ní stačil doběhnout lékař, několika ranami pěstí vrátila kost do původní polohy.

Zraněná fotbalistka Jane O´Tooleová se "ošetřila" přímo na hřišti

V 50. minutě zápasu za rozhodnutého stavu 0:6 a při takto bolestivém zranění by měl málokdo chuť pokračovat. Ne tak O´Tooleová, jež jako správná kapitánka svoje spoluhráčky nenechala ve štychu. Po krátké prohlídce a domluvě s lékařem se na hřiště vrátila a zbývajících 40 minut dohrála. St. Mirren nakonec prohrál 0:7.

„Tohle by měl vidět Neymar," uvedl na sociální síti jeden z brazilských fotbalových komentátorů na adresu hvězdného útočníka Kanárků, kterému je často vytýkáno simulování.