Rubriky:

Ostatní

Otevřena byla první z nové generace „Fotbalových hospod“

17. září 2008 17:16 - HRADEC KRÁLOVÉ/PRAHA

V Hradci Králové proběhlo ve středu oficiální otevření první z nové generace Fotbalových hospod. Vše nejlepší popřáli Restauraci na Rozcestí tvůrci konceptu Fotbalových hospod i fotbalová legenda Antonín Panenka. Koncept není zaměřen pouze na fotbalové fanoušky.

 

Event Concept

Tuto hospodu poznáte už na první pohled podle speciálního erbu, který bude hlavním grafickým prvkem celého konceptu. Projekt nové generace Fotbalových hospod má oslovit široké spektrum konzumentů piva Gambrinus a nabídnout jim tak vedle kvalitního piva i pozitivní dojem z prostředí hospody.

„Rozhodně nechceme pouze inovovat původní koncept Fotbalových hospod z roku 2001. Jde o zcela nový projekt, k jehož přípravě jsme přizvali profesionální agenturu, která se postarala o jeho originální design. Věříme, že se nám podaří vytvořit místa, kde se budou cítit spotřebitelé našeho piva dobře,“ říká o projektu jeho spoluautor Jan Pořízek z Plzeňského Prazdroje. V blízké době Gambrinus plánuje otevřít další hospody tohoto typu po celé republice.

Moderní design i originální erb

Po vzoru britských fotbalových klubů vznikl i speciální erb, který bude charakteristický pro každou Fotbalovou hospodu. Útulný, jednotný vzhled hospod navrhlo na základě moderního designového konceptu agentury Rust2 architektonické studio base point.

Každá restaurace, kterou čeká rekonstrukce na Fotbalovou hospodu, projde výraznou změnou interiéru. Nová malba, dekorace na stěnách, originální podlaha či nábytek zaujme návštěvníka hned na první pohled.

Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní