Rubriky:

Ostatní

Gascoigne byl v Anglii zatčen za potyčku před hospodou

18. září 2008 16:21 - LONDÝN

Legendární anglický fotbalista Paul Gascoigne má opět potíže, tentokrát se zákonem. Jednačtyřicetiletý bývalý útočník podle agentury AP napadl před hospodou v rodném Dunstonu fotografa, jednoho z hostů a byl zatčen. Někdejší hvězda Tottenhamu či Lazia Řím byla převezena na policejní stanici, kde během vyšetřování zůstane ve vazbě.

Gascoigne se tak podruhé během necelého týdne postaral o další skandál. Před šesti dny utekl z léčebny v portugalském Tunes, kde se léčil ze závislosti na alkoholu. Jen o 24 hodin později musel být převezen do nemocnice, když zkolaboval poté, co se údajně předávkoval prášky a alkoholem.

Gascoigne odehrál za anglickou reprezentaci 57 zápasů a patřil k největším hvězdám své generace. Kariéru i život mu však zničila závislost na alkoholu, z které se nikdy nedokázal vyléčit. Jen letos ho musela policie dvakrát převézt do psychiatrické léčebny, začátkem května mu navíc v jednom z londýnských hotelů zabránila v pokusu o sebevraždu, když se bývalý záložník chtěl ve vaně podřezat nožem.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Ostatní