Rubriky:

Ostatní

Německého trenéra znepokojily Ballackovy komentáře v tisku

22. října 2008 12:12 - BERLÍN

Trenérovi německé fotbalové reprezentace Joachimu Löwovi se nelíbí komentáře kapitána Michaela Ballacka v tisku. Slova v rozhovoru pro deník Frankfurter Allgemeine Zeitung o tom, že zkušení hráči si zaslouží více respektu, ho prý překvapila a zklamala.

Ballack vystoupil na podporu Torstena Fringse, který zvažuje budoucnost v národním týmu poté, co v posledních dvou kvalifikačních zápasech přišel o místo v základní sestavě. "Jestli někoho nechcete v týmu, měl byste to říci otevřeně. Respekt a loajalita je to nejmenší, co může zkušený reprezentant očekávat," řekl záložník londýnské Chelsea.

Kouč národního týmu se nad jeho slovy pozastavil. "Jsem naprosto překvapený. Zklamalo mě, že v médiích použil tak kritický tón," poznamenal. Jejich vzájemný vztah to však prý nenaruší. "Jako kapitán je pro mě důležitým partnerem a tohle nic nezmění," dodal Löw.

Německo vede svou kvalifikační skupinu, ale trenér musí řešit problémy v týmu. V reprezentaci skončil útočník Kevin Kuranyi, který neunesl pozici náhradníka v zápase s Ruskem.

ČTK

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.