Rubriky:

Ostatní

Fotbalisté Dukly vyhráli halový turnaj legend v Ústí nad Labem

7. prosince 2008 11:50 - ÚSTÍ NAD LABEM

Fotbalisté mistrovského týmu Dukly Praha ze 70. a 80. let ovládli první ročník halového turnaje Old Boys 2008 v Ústí nad Labem. V sobotním finále porazili pražskou Spartu 5:3.

Členy vítězného mužstva byli například Ladislav Vízek, Stanislav Pelc, reprezentační trenér Petr Rada, Oldřich Rott, František Štambacher a současný kouč Dukly Günter Bittengel. Branku nejlepšího týmu hájil gólman futsalové reprezentace Jan Klíma. V dresu Sparty nastoupili Petr Vrabec, Václav Budka, Ivan Čabala, Josef Jarolím nebo Miroslav Denk.

Třetí místo v osmičlenném turnaji obsadily Teplice po vítězství nad pořádajícím celkem Emspoma Ústí nad Labem 3:0. Ve vršovickém souboji o pátou příčku zdolala Slavia Praha hráče Bohemians 4:2.

V sestavě Slavie se představili například brankář Juraj Šimurka, Miroslav Příložný a František Veselý mladší. V týmu Bohemians, který vedl čerstvý šedesátník Antonín Panenka, nechyběli Karol Dobiáš, František Jakubec, Tibor Mičinec a brankář Zdeněk Hruška.

Zápasy se hrály na 15 minut podle futsalových pravidel před tisícovkou diváků.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.