Rubriky:

Ostatní

Fotbalový reprezentant Chorvatska přišel o angažmá kvůli sexu na hřišti

23. ledna 2009 12:03 - ZÁHŘEB

Velmi kuriózně se chorvatský fotbalový reprezentant Dino Drpič připravil o angažmá v Dinamu Záhřeb, kam v zimě přišel ze Sparty český útočník Miroslav Slepička. Vedení klubu se rozhodlo sedmadvacetiletého záložníka zbavit poté, co jeho manželka prozradila, že si spolu užívali sex ve středovém kruhu na hřišti stadionu Maksimir.

 

www.panoramio.com

"Dino dokonce zařídil, že nám k tomu správce rozsvítí světla. Bylo to velmi vzrušující a on si tak splnil velký sen," uvedla modelka Nives Celsiusová v rozhovoru pro srbskou televizi. Její prohlášení se nelíbilo vedení klubu, které se rozhodlo Drpiče prodat a začalo ho nabízet ostatním klubům.

Chorvatský pár na sebe upozornil už loni v létě, kdy si britští turisté spletli jejich syna s unesenou Madeleine McCannovou. Čtyřletá holčička zmizela předloni v květnu, kdy byla s rodiči na dovolené v Portugalsku.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.