Los Angeles bez Beckhama začalo sezónu remízou díky Donovanovi

Fotbalisté Los Angeles bez Davida Beckhama vstoupili do nového ročníku zámořské ligy MLS remízou 2:2 s D.C. United. Porážku kalifornského týmu odvrátil dvěma góly v závěrečných deseti minutách kapitán Landon Donovan, který strávil v zimě dva měsíce působením v Bayernu Mnichov.

Sedmadvacetiletý americký reprezentant v 80. minutě nejprve z penalty snížil a poté hlavou vyrovnal. Los Angeles nedokázalo vyhrát úvodní zápas sezony už počtvrté za sebou.

Beckham si na rozdíl od Donovana prodloužil pobyt v Evropě, kde bude oblékat dres AC Milán až do 18. července, přestože původně se měl rovněž vrátit před startem soutěže. Absence anglické hvězdy byla znát, neboť v hledišti stadiónu v Carsonu usedlo jen 18 tisíc diváků, zatímco v loňském roce byla díky Beckhamovi průměrná návštěvnost na domácích zápasech Galaxy 26 tisíc.