Rubriky:

Ostatní

Živě

Volební valná hromada ČMFS bude 27. června

8. dubna 2009 14:43 - PRAHA

Volební valná hromada, z níž vzejde nové vedení českého fotbalu, se uskuteční v sobotu 27. června v pražském hotelu Pyramida. Ve středu o tom rozhodl výkonný výbor Českomoravského fotbalového svazu.

Hlavním úkolem delegátů bude zvolit nového předsedu a výkonný výbor. Do boje o post šéfa svazu se v úterý jako první přihlásil prezident Viktorie Žižkov Luděk Vinš, o dalších jménech se jen spekuluje. Zatím se jasně nevyjádřil Ivan Hašek, který vede Al Ahlí. V zákulisí se skloňují jména současného místopředsedy svazu Jiřího Kubíčka a někdejšího generálního sekretáře svazu Petra Fouska.

Aby se kandidáti mohli přihlásit do boje o předsednický post, musí mít podporu buď dvou krajských svazů, čtyř okresních svazů či sedmi klubů na úrovni od první ligy až po divizi. Prvním úkolem nového vedení svazu bude najít trenéra fotbalové reprezentace po Petru Radovi a celý realizační tým, který byl na středečním jednání výkonného výboru rovněž odvolán.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.