Rubriky:

Ostatní

Ronaldo se ještě na návrat do brazilské reprezentace necítí

16. května 2009 14:50 - SAO PAULO

Bývalý nejlepší fotbalista světa Ronaldo se ještě necítí na návrat do brazilské reprezentace, za niž hrál naposledy před třemi lety na mistrovství světa v Německu. Dvaatřicetiletý útočník ožil po návratu do Brazílie a je nejlepším střelcem svého celku Corinthians.

Právě v souvislosti s jeho dobrými výkony začali volat někteří fanoušci i novináři po tom, aby trenér Carlos Dunga obrozeného kanonýra povolal do národního týmu. Brazilce čekají v nejbližším období kvalifikační zápasy o postup na MS a také Pohár FIFA v Jihoafrické republice.

"V současnosti ještě nejsem v takové fyzické kondici, abych se mohl vrátit do reprezentace. Stále vyhlížím ještě lepší formu," uvedl na oficiálním webu brazilské federace Ronaldo, jenž je s 15 góly historicky nejlepším střelcem mistrovství světa.

Dvojnásobný světový šampion utrpěl loni v únoru během působení v AC Milán třetí vážné zranění kolena v kariéře a vrátil se domů do Brazílie. Letos v březnu začal nastupovat za klub Corinthians ze Sao Paula a v jeho dresu dosud nastřílel 10 gólů.

"Zlepšuju se každým dnem, na každém tréninku. Více trénuju a také mi pomáhá, že hraju zápasy jen jednou týdně," uvedl účastník čtyř světových šampionátů, jenž se netají přáním zahrát si i na pátém.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní