V nominaci Malty je šest legionářů, z toho dva nováčci

1. června 2009 17:33 - VALLETTA/PRAHA

Český trenér fotbalové reprezentace Malty Dušan Fitzel nominoval k nadcházejícímu dvojutkání s Českou republikou a Švédskem celkem 21 hráčů. Mezi šesticí legionářů jsou i nováčci Emanuel Muscat a John Hutchinson, kteří působí v australské lize.

Zbývající čtyři krajánci hrají v nižších soutěžích v Anglii, Itálii a Německu, z domácí soutěže dodala nejvíce fotbalistů FC Valletta.

Nominace Malty na přípravu s ČR (5. června v Jablonci) a kvalifikaci se Švédskem (10. června ve Stockholmu):

Brankáři: Justin Haber (Sheffield United/Angl.), Andrew Hogg (FC Valletta), Mario Muscat (Hibernians)

Obránci: Andrei Agius (Igea Virtus/It.), Ian Azzopardi, Alexander Muscat (oba Sliema Wanderers), Jonathan Caruana (Hibernians), Luke Dimech, Kenneth Scicluna (oba FC Valletta), Shawn Bajada (Birkikara), Emanuel Muscat (Wellington/Austr.)

Záložníci: Ryan Fenech (Hamrun Spartans), John Hutchinson (Central Coast/Austr.), Roderick Briffa, Jamie Pace (oba FC Valletta), Kevin Sammut (Marsaxlokk), Clayton Failla, Andrew Cohen (oba Hibernians)

Útočníci: Daniel Bogdanovic (Barnsley/Angl.), Andre Schembri (Jena/Něm.), Jean-Pierre Mifsud Triganza (Birkikara)

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.