Rubriky:

Ostatní

Beckham po návratu k týmu uzavřel smír se svým kritikem Donovanem

14. července 2009 11:40 - LOS ANGELES

Hvězdný Angličan David Beckham a jeho spoluhráč z Los Angeles Galaxy Landon Donovan uzavřeli na společném tréninku smír, který narušily v minulém týdnu výroky amerického fotbalisty v jeho knize "Experiment Beckham". Veřejnou kritiku kapitána týmu na adresu anglického reprezentanta si společně s trenérem Brucem Arenou podle zámořských médií vyříkali před tím, než se Beckham poprvé po návratu z hostování v AC Milán zapojil do přípravy.

"Je to pryč. Nebudu ale mluvit o tom, co jsme si řekli. To zůstane jen mezi mnou, Landonem a trenérem. Ale skončilo to," řekl Beckham.

Slavného Angličana se dotkly výroky, ve kterých se Donovan v knize vyjadřuje o čtyřiatřicetileté hvězdě jako o špatném kapitánovi a lakomci, kterému je všechno jedno. Beckham to v první reakci označil za neprofesionální. Donovan to nepřímo uznal. "Necháme tu věc už být. Jsou ale věci, kterých lituji," uvedl Donovan.

Více o kritice na adresu Beckhama zde.

Američan se stal po Beckhamově odchodu kapitánem Galaxy a páska mu teď zůstane i po návratu jeho předchůdce. Beckham s tím prý nemá problém. "Landon je dobrý kapitán a na hřišti jde příkladem. Je jiný než já, ale to je každý kapitán," řekl Beckham, který by už ve čtvrtek neměl chybět v utkání MLS proti New Yorku.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Ostatní