CSKA vyhrál v ruské fotbalové lize na stadionu vedoucí Kazaně

MOSKVA

Fotbalisté CSKA Moskva v sobotu vyhráli ve 14. kole ruské ligy na stadionu vedoucího Rubinu Kazaň 2:1, posunuli se na třetí místo tabulky a svou ztrátu na prvního snížili na čtyři body. Navíc mají odehráno o zápas méně. Český útočník Tomáš Necid přišel ve vítězném týmu na hřiště v 63. minutě.

CSKA v té době prohrával s obhájci titulu gólem Argentince Domingueze z pokutového kopu, pak ale v rozmezí pouhých tří minut otočili skóre ve prospěch moskevského celku Ignaševič a Vágner Love. Kazaň už ve zbývající desetiminutovce třetí porážku v letošním ligovém ročníku neodvrátila.

Brankář Antonín Kinský chytil penaltu a přispěl tak k vysoké výhře Saturnu Moskevská oblast 4:0 nad Rostovem. V 60. minutě zneškodnil český gólman za stavu 2:0 pokutový kop Osinovovi a jeho spoluhráč Kiričenko posléze zvýraznil vítězství domácího mužstva dalšími dvěma brankami.

Ruská fotbalová liga - 14. kolo:
Kazaň - CSKA Moskva 1:2, Dynamo Moskva - Nalčik 2:1, Saturn MO - Rostov na Donu 4:0.