Beckham byl v MLS podruhé vyloučen

CARSON

Anglický záložník David Beckham byl v MLS podruhé vyloučen. Slavný fotbalista dostal červenou kartu v sobotním duelu se Seattlem za skluz na Petera Vagenase a Los Angeles Galaxy bez své hvězdy prohrálo 0:2.

Naštvaný David Beckham v dresu Los Angeles Galaxy - ilustrační foto

Čtyřiatřicetiletý Beckham domácí tým oslabil v 17. minutě, kdy nevybíravě zajel do bývalého spoluhráče z týmu Galaxy Vagenase. Rozhodčí ani chvíli neváhal a anglického reprezentanta okamžitě vyloučil. "Pete je jedním z mých nejlepších kamarádů. Nikdy jsem nešel do skluzu, abych někoho zranil. Byl to tvrdý zákrok, ale určitě ne na červenou," citovala Beckhama agentura Reuters.

Pro Beckhama to bylo druhé vyloučení během jeho působení v MLS, kam přišel před dvěma lety. Poprvé však dostal červenou kartu bez předchozího napomínání. Záložník kvůli trestu zmešká středeční duel v Chicagu.

Kromě bývalého hráče Manchesteru United a Realu Madrid byli v duelu Galaxy se Seattlem vyloučeni dva další fotbalisté. Po druhé žluté kartě musel v 76. minutě ze hřiště hostující Tyrone Marshall, o tři minuty později dostal červenou kartu za stažení protihráče domácí Eddie Lewis.

Ve druhé půli do utkání zasáhl také uzdravený kapitán Los Angeles Landon Donovan, u kterého v týdnu lékaři objevili takzvanou prasečí chřipku.

Fotbalová MLS:
Toronto - DC United 2:0, Columbus - Dallas 2:0, New York - Chivas USA 0:2, Salt Lake - Houston 0:0, Los Angeles - Seattle 0:2.