Chrudimští futsalisté potřetí vyhráli domácí pohár

Potřetí v historii se stali futsalisté Era-Packu Chrudim vítězem Poháru ČMFS. V dnešním finále je nezastavila ani skutečnost, že se rozhodující zápas hrál na půdě soupeře Benaga Zruč nad Sázavou, a vyhráli 6:2. Rozhodující náskok si vedoucí tým první ligy vypracoval v závěru prvního poločasu.

Benago nastoupilo do finále i s fotbalistou Tomášem Pešírem, který působil naposledy na Kypru. Většinu prvního poločasu byl souboj poměrně vyrovnaný, domácí měli i slibné šance, ale pak jim favorit dal v rychlém sledu dva góly a třetí si při obranném zákroku vstřelil nešťastně Pešír sám.

Druhý poločas na vývoji finále nic nezměnil a Chrudim obhájila loňské vítězství bez větších potíží. Domácí od 31. minuty prohrávali o čtyři góly a riskantní power play jim přinesla alespoň dva přesné zásahy.

Finále Poháru ČMFS ve futsalu:
Benago Zruč nad Sázavou - Era-Pack Chrudim 2:6 (0:3)
Branky: 32. Storc, 38. Simitči - 14. a 32. Cacau, 31. a 37. Rešetár, 16. Mikan, 19. vlastní Pešír.