Rubriky:

Ostatní

Živě

VIDEO: Drzá reportérka sáhla Beckhamovi do rozkroku

22. ledna 2010 12:15 - MILÁN

Tohle anglický fotbalista David Beckham ještě nezažil. Bláznivá italská bulvární reportérka Elena Di Cioccio počkala na vhodnou příležitost, kdy jeden z nejslavnějších fotbalistů světa podával rozhovory televizním stanicím, a sáhla mu mezi nohy.

 

Kai Pfaffenbach, Reuters

A proč to všechno? Na vině jsou fotografie spodního prádla, které slavný fotbalista nafotil pro Armaniho. Beckham na nich má totiž v rozkroku velkou bouli. Reportérka pořadu "Le Léne", což je v překladu Hyeny, se chtěla o její velikosti sama přesvědčit.

Di Cioccio nejdříve diváky ve své show seznámila se zápletkou, potom nasadila žluté latexové rukavice a vydala se do ulic. Před hotelem si vyčkala na správný okamžik, když se anglický záložník věnoval odpovědi na jednu z otázek jiného novináře a uskutečnila svůj bláznivý čin.

„Je malej! Je malej,“ křičela kolem sebe, když přestála překvapivý pohled fotbalisty a vytrhla se bodyguardům. Beckham ihned po incidentu nasedl do auta a odjel.

"David byl samozřejmě překvapený, ale nezabývá se tím. Ví, že šlo o neškodný žert," prohlásil Beckhamův mluvčí Simon Oliveira, když se televizní stanice Italia Uno za nepovedený žert své moderátorky omluvila.

Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.