Bohemians 1905 začali soustředění remízou se Zlínem

LUHAČOVICE

Remízou 1:1 s druholigovým Zlínem začali fotbalisté Bohemians 1905 své soustředění v Luhačovicích. Zlín se ujal vedení již v první minutě po střele Žůrka, ještě do poločasu vyrovnal Bálek.

Svěřenci trenéra Pavla Hoftycha, který před svým příchodem do pražského klubu vedl právě Zlín, po inkasované brance převzali iniciativu a soupeře výrazně přehrávali. Z množství šancí se ale ujala jen střela Bálka, který se trefil po samostatné akci Štohanzla.

Dalším soupeřem Bohemians 1905 bude rovněž v Luhačovicích ve středu od 11:30 druholigová Opava.