Rubriky:

Ostatní

VIDEO: Roberto Carlos pálí jak za starých časů, v Brazílii vymetl parádní šibenici

16. března 2010 11:51 - PRAHA

Parádní trefou do šibenice se o víkendovém utkání brazilské ligy mezi Corinthians a Santo Andre prezentoval slavný levý bek domácích Roberto Carlos. Ten už v jedenácté minutě zvyšoval na 2:0, když mu po rohovém kopu posunul míč jeho spoluhráč, načež následovala tradičně nekompromisní rána levačkou šestatřicetiletého Brazilce.

 

Nestor Silva, ČTK/AP

Corinthians šli do vedení už ve 4. minutě utkání. Pohroma pro výběr Santo Andre přišla po sedmi minutách, když se střelou zpoza vápna dokázal prosadit i brazilský mistr světa z roku 2002 Roberto Carlos. Nutno připomenout, že vedoucí branka ze samého úvodu zápasu byla pro domácí jubilejní 10 000. v historii klubu.

Ronaldo pod palbou kritiky

Všemu na hrací ploše přihlížel i další slavný brazilský hráč Ronaldo, na něhož ovšem v poslední době padá velká vlna kritiky. Média i fanoušci Corinthians, kde třiatřicetiletý forvard působí od prosince 2009, Ronaldovi vyčítají, že má nadváhu a je střelecky impotentní.

„Každého potřebujeme v té nejlepší formě,“ uznává trenér Corinthians Mano Menezes, jenž svému útočníkovi nabízí i pomoc z oblasti psychologie. „Když se nějakému členu mužstva nedaří nejlépe, je potřeba aby zbylí hráči vystoupili a dali svému kolegovi najevo svou podporu. V těžších chvílích je nutná jednota týmu,“ míní Menezes.

mv, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní