Rubriky:

Ostatní

Vláďa Šmicer zve na DD Cup 2010

19. května 2010 14:22

V těchto dnech probíhá již 7. ročník turnaje „O pohár české fotbalové reprezentace“, který si v letošním roce zahraje 60 týmů z dětských domovů z Čech i Moravy. Tento fotbalový turnaj je součástí celoroční soutěže o nejvšestrannější dětský domov nesoucí jméno Dětský domov cup 2010. Patronem akce se stal Vladimír Šmicer, manažer fotbalové reprezentace, a generálním partnerem Česká spořitelna, oficiální partner české fotbalové reprezentace, jež má zájem prostřednictvím těchto akcí zpřístupnit fotbal co nejširším věkovým a společenským skupinám veřejnosti. Turnaj zaštituje v rámci svých Grassroots aktivit – „Fotbal pro všechny“ - Českomoravský fotbalový svaz a jeho spřátelené organizace.

 

Miloš Nguyen

Minulý týden proběhly kvalifikační turnaje v Praze a Českých Budějovicích, tento týden pokračují soutěžní klání 18. května na Viktorce Plzeň, 20. května v 1. FC Brno a v SK Sigma Olomouc a den poté v FC Baník Ostrava.

Generálním partnerem turnaje se již druhým rokem stala Česká spořitelna. Lenka Bogrová z odboru korporátní marketing a sponzoring této společnosti k tomu dodává: „Velmi rádi jsme naše aktivity v oblasti fotbalu, které zahrnují jak seniorskou reprezentaci tak mládežnické výběry a vlastní projekt pro rodiny s dětmi pod názvem Pomáháme vám růst, rozšířili o podporu projektu, který nabízí integraci dětí z dětských domovů do společenských a sportovních aktivit. Nejlepšímu brankáři celého turnaje věnujeme speciální cenu - účast v letní Fotbalové škole reprezentačního brankáře Petra Čecha, jíž je Česká spořitelna partnerem.“

Poděkování organizátorů turnaje DDCup 2010 patří kromě fotbalových reprezentantů České republiky společnostem partnerům projektu: Česká spořitelna, Českomoravský fotbalový svaz, Junior Football, Crocodille, České dráhy, Puma, Dorty domů, Bwin, Klan a mediálním partnerům: GRAND PRINC, Pro Football, Zámeček a Seznam.cz.

Andrea Faflíková, Junior Football

Zrušit


Časová osa: Ostatní