Futsalisté Chrudimi v Teplicích prohráli, mistra určí pátý zápas

TEPLICE

Poprvé v historii rozhodne o českém futsalovém mistrovi až pátý finálový zápas. Hráči Chrudimi dnes mohli závěrečnou sérii play off ukončit, když dali v Teplicích první gól, ale nakonec prohráli 3:4. Nový šampion bude korunován v sobotu v Chrudimi, která útočí na čtvrtý ligový triumf za sebou.

Favorizovaní hosté dnes doplatili na výpadek v polovině prvního poločasu, kdy v rozmezí jedné minuty třikrát inkasovali. Ve 22. minutě zvýšil Evandro už na 4:1 pro nováčka nejvyšší soutěže, za kterého skórovaly jen zahraniční posily. Chrudim ve druhém poločase navzdory výrazné střelecké převaze jen snížila.

"Tohle se nemůže stávat a my jsme za to pykali porážkou. Ve druhém poločase jsme byli lepší, ale tady už jsou tak dobré týmy, že je takovýhle stav hrozně těžký vyrovnat," řekl České televizi k výpadku Chrudimi na přelomu 10. a 11. minuty Lukáš Rešetár, jenž dal poslední gól zápasu.

Finále play off první futsalové ligy - 4. zápas:
Teplice - Chrudim 4:3 (3:1)
Branky: 10. Graciano Douglas, 10. Guilherme, 11. Tolstov, 22. Evandro - 6. a 25. Vladyka, 26. Rešetár. Stav série 2:2.