Rubriky:

Ostatní

Prvoligové stadióny ovládne DD Cup

25. května 2010 16:41

Tento týden se odehrají další kvalifikační turnaje již 7. ročníku turnaje „O pohár české fotbalové reprezentace“, který si v letošním roce zahraje 60 týmů z dětských domovů z Čech i Moravy. Patronem akce se stal Vladimír Šmicer, manažer fotbalové reprezentace, a generálním partnerem Česká spořitelna, oficiální partner české fotbalové reprezentace, jež má zájem prostřednictvím těchto akcí zpřístupnit fotbal co nejširším věkovým a společenským skupinám veřejnosti. Turnaj zaštituje v rámci svých Grassroots aktivit – „Fotbal pro všechny“ - Českomoravský fotbalový svaz a jeho spřátelené organizace.

 

Miloš Nguyen

Soutěžní klání probíhají již od 12. května 2010 a budou ukončena 27. května 2010 na stadiónech prvoligových fotbalových klubů, které byly týmy Gambrinus ligy poskytnuty zdarma. Národní finále pro 32 nejlepších týmů proběhne 18. a 19. června v Praze na hřišti FK Dukla Praha za přítomnosti zástupců ČMFS, fotbalových reprezentantů a dalších subjektů podporujících tento turnaj. Čeští fotbaloví reprezentanti přijdou předat poháry a ceny nejlepším týmům a prostřednictvím svého Nadačního fondu mládežnického fotbalu také přispějí na projekt výraznou finanční částkou.

„Jsem rád, že i letos může ČMFS a fotbalová reprezentace podpořit tento fotbalový charitativní projekt a děti z dětských domovů tak mají příležitost prožít neopakovatelnou atmosféru na fotbalových stadiónech a hlavně radost z fotbalu.“, řekl patron letošního ročníku a vzor mnoha malých fotbalistů, Vladimír Šmicer.

Poděkování organizátorů turnaje DDCup 2010 patří kromě fotbalových reprezentantů České republiky společnostem partnerům projektu: Česká spořitelna, Českomoravský fotbalový svaz, Junior Football, Crocodille, České dráhy, Puma, Dorty domů, Bwin, Klan a mediálním partnerům: GRAND PRINC, Pro Football, Zámeček a Seznam.cz.

Andrea Faflíková, Junior Football

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní