Rubriky:

Ostatní

Fotbalové dny „Pomáháme vám růst“ navštíví další města

3. června 2010 16:44

Fotbalové dny určené rodinným týmům se přesunuly do své druhé poloviny. Na soutěžící čekají čtyři červnové akce, v nichž děti a jejich rodiče poměří síly v několika herních disciplínách. Výherci se mohou těšit na osobní účast na oficiálním tréninku české fotbalové reprezentace a vstupenky na vybrané utkání českého týmu. Další cenou je také možnost vyhrát pobyt v letní Fotbalové škole Petra Čecha. Na každého soutěžícího čeká navíc i pozornost v podobě fotbalového minimíče Puma a podpisová karta Petra Čecha, patrona akcí.

 

Jan Tauber, ČMFS

Novinkou letošního ročníku je vědomostní kvíz. V rámci této doprovodné aktivity mohou zájemci navštívit fotbalové muzeum, kde se na připravených výstavních panelech seznámí se zajímavostmi, které se týkají fotbalu, jeho historie, osobností a hvězd. Rovněž zde soutěžící najdou odpovědi na otázky vědomostního kvízu. Zmíněné panely pocházejí z výstavy, jež se konala před čtyřmi roky v Českém centru v Mnichově pod názvem „České góly“ a byla pokračováním rozsáhlého výstavního projektu „Fotbal! 1934 až 2004“, v němž Národní muzeum v roce 2004 prezentovalo bohatou a unikátní sbírku svého sportovního oddělení.

Po skončení každého soutěžního dne v rámci projektu „Pomáháme vám růst“ proběhne losování ze správných odpovědí kvízové soutěže a dva vylosovaní výherci obdrží slevový poukaz na nákup zboží v obchodech Puma a dárek v podobě fotbalové šály.

Harmonogram fotbalových dnů „Pomáháme vám růst“ pro červen 2010:

  • sobota 5. 6. 2010, Vysoké Mýto, areál Integrované SŠ technické, Mládežnická 380, 566 01
  • neděle 6. 6. 2010, Nový Bydžov, areál výukového centra Dr. M. Tyrše 112, 504 01
  • sobota 12. 6. 2010, Hodonín, ZŠ U Červených domků 3206/40, 695 01
  • neděle 13. 6. 2010, Karviná, areál klubu MFK OKD Karviná, Sportovní 898/4, 735 06

Hlavním partnerem projektu je Česká spořitelna. Mediálními partnery projektu jsou Fotbal.cz, Hattrick, Seznam.cz a Sport. Na oficiálních internetových stránkách projektu: www.pomahamevamrust.cz jsou k dispozici bližší informace o akcích.

Andrea Faflíková, Junior Football

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní