Rubriky:

Ostatní

VIDEO: Nejvtipněji slaví góly na Islandu. Nejen jako rybáři, ale i v kůži Ramba

3. srpna 2010 15:58 - PRAHA

Pamatujete na fotbalové vtipálky z islandského klubu Stjarnan, kteří po oslavě branky předvedli parádní rybářskou etudu? Zdá se, že tihle chlapíci věnují více času nácviku gólových oslav než třeba standardních situací. Nebyla to totiž jejich první a nejspíš ani poslední taškařice.

 

V prvním ligovém utkání proti Keflavíku předvedli další kousek ze svého rejstříku. Utkání jednoznačně ovládli, vyhráli 4:0 a hned první gól oslavili v duchu nesmrtelného Ramba.

Střelec gólu imaginárními údery pěstmi a výstřely kosil jednoho spoluhráče za druhým, ti si samozřejmě poslušně lehali k zemi. Na závěr celé scénky pak zalehl k zemi a závěrečným výstřelem sejmul gólmana, což už ovšem kameraman nestihl zachytit. Střelcem byl týž muž, který hrál hlavní roli v rybářské etudě, který úspěšně ulovil na udici spoluhráče a pak se svou trofejí pózoval fotografovi.

A to rozhodně není vše, nápadů mají hráči Stjarnanu na rozdávání. Některé jejich další oslavičky si můžete vychutnat zde. Třeba se některý z tuzemských ligových celků inspiruje a podobného oživení fotbalových zápasů se dočkají i čeští fanoušci...

kvk, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní