Rubriky:

Ostatní

VIDEO: Fotbalového trenéra pobodal během utkání jeho bratr

16. září 2010 08:28 - ISTANBUL

Šokující incident zažilo fotbalové Turecko. Během druholigového utkání mezi Samsunsporem a Mersinem Idmanyurdu zaútočil na trenéra hostů Yuksela Yesilovu s nožem v ruce jeho starší bratr a šestkrát jej bodl. Vše se odehrálo v závěru první půle přímo na lavičce. Scéna jako z thrilleru ochromila hráče i tribuny, zápas byl ukončen.

 

Podle místních médií byl Yesilova odvezen do nemocnice s poraněním břicha a boku, ovšem zranění naštěstí nebyla vážná a trenér v úterý ráno nemocnici opustil.

Útočník sledoval utkání z hlediště, odkud vyskočil na trávník a s nožem bratra atakoval. Koučův starší bratr Murat byl po činu zatčen, na policii pak vypověděl, že za útokem byly osobní neshody. Podle informací turecké televize prý trenér obtěžoval Muratova syna Metina. To ale pobodaný ostře odmítl.

„Nejsem to já, kdo dělá problémy. To on má psychické potíže. Stěžoval jsem si na něj úřadům již několikrát, před třemi lety jsem dokonce žádal o pomoc ministerstvo vnitra, protože jsem chtěl zabránit tomu, aby mně nebo někomu z rodiny ublížil. To, co se o mě říká, je naprosto vymyšlené. Budu bojovat za svá práva,“ uvedl Yesilova.

Turecký fotbalový svaz mezitím řeší, co s nedohraným utkáním. O výsledku zatím nerozhodl, stejně jako o trestu pro domácí Samsunspor za nezvládnutou ostrahu.

Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní