Rubriky:

Ostatní

Fanoušek si užije den s reprezentací

5. října 2010 15:21

Fanclub české fotbalové reprezentace si může odškrtnout další pomyslné okénko pro splněný úkol. V minulých dnech totiž několik stovek hlasujících členů rozhodlo o definitivní podobě oficiálního motta, které má spojit fanoušky v hledišti i fotbalisty na trávníku.

 

Oficiální fanklub české reprezentace

Do soutěže o hlavní slogan úspěšně obnoveného fanclubu dorazilo na 300 originálních návrhů, ze kterých čestný předseda Vladimír Šmicer vybral pět finálových variant.

Finálové varianty

Srdcem k vítězství
Lev na prsou, lev v srdci
Lví síla ve lvím srdci
Za repre teď Fanclub stojí, celý svět ať se zas bojí!
S námi v zádech porazíte celý svět!

Konečného hlasování o vítězný návrh se na stránkách www.fanclubfotbal.cz mohli účastnit pouze registrování členové, jejichž soud byl celkem jednoznačný.
Do hlavní části kvalifikace o evropský šampionát tak bude fanclub našeho reprezentačního týmu vstupovat s mottem Srdcem k vítězství.

A protože fanoušci mají vždy přednost, neodkládá se zbytečně ani slíbený bonus. Už v úterý tak pan Pavel Zapletal, autor finálového návrhu a člen oficiálního fanklubu, stráví ´Den s reprezentací´. Velký fotbalový nadšenec z Olomouce absolvuje s hráči kompletní program od úvodní snídaně až po nocleh v hotelu Crowne Plaza v pražských Dejvicích. Průvodce mu bude čestný předseda fanclubu a manažer reprezentace, Vladimír Šmicer.

Oficiální fanklub české reprezentace

Zrušit


Časová osa: Ostatní