Rubriky:

Ostatní

VIDEO: Beckham jako bavič. Se skrytou kamerou napálil masérku

1. listopadu 2010 18:33 - LOS ANGELES

David Beckham už dávno není jen fotbalista. Je také módní ikonou, která určuje trendy, světovou celebritou, která dokáže prodat prakticky cokoliv, a má také docela slušný komediální talent. Naposledy to předvedl v televizní show Ellen DeGeneresové, když s nastraženou skrytou kamerou nachytal masérku.

 

ARCHIV

Se speciálním naslouchadlem, z něhož poslouchal instrukce moderátorky Ellen DeGeneresové, napochodoval anglický fotbalový záložník ve službách Los Angeles Galaxy do masážního salonu a tam zasypal masérku řadou poměrně obskurních přání.

Nechal si například říkat Ricky, masérka si s ním musela notovat známou melodii „Hodně štěstí, zdraví“ a nařídil jí také, aby ho masírovala jen prsty, ale bez palců - kvůli údajné „palcofobii“.

Během masáže mu také DeGeneresová našeptávala celou řadu vtipných průpovídek, jako třeba: „Někdy je tak těžké být krásný...“ či „Lidé mi říkají, že mám pleť jako mladé broskvičky.“ Publikum v sále hýkalo smíchy, když Beckham všechny vtípky pronášel s naprosto vážnou tváří.

Beckham svůj part zahrál naprosto bravurně a znovu tak potvrdil herecké nadání, což již osvědčil v několika reklamních spotech.

kvk, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní