Bývalí fotbalisté Dukly vyhráli halový turnaj v Ústí nad Labem

Fotbalisté mistrovského týmu Dukly Praha z 80. let minulého století vyhráli seniorský turnaj ligových klubů Old Boys Cup v sálovém fotbale v Ústí nad Labem.

Vítězný celek v sestavě s bývalými reprezentanty Ladislavem Vízkem, Františkem Štambacherem, Petrem Radou a Stanislavem Pelcem porazil ve finále Slavii Praha 4:2. Střelec Dukly Pavel Mráz dal hattrick. K oporám červenobílých patřili Pavel Kuka, Pavel Řehák, Jiří Jeslínek nebo Luboš Zákostelský.

V konkurenci osmi týmů vybojovali třetí místo hráči domácí Army Ústí nad Labem po vítězství nad FK Teplice 2:1. Tým Sparty, v jehož sestavě byli Horst Siegl, Jiří Novotný nebo Martin Frýdek, neuspěl ve skupině a v souboji o sedmé místo porazil vršovické Bohemians v penaltovém rozstřelu. Dres Klokanů oblékli například František Jakubec a bratři Hruškové.