Rubriky:

Ostatní

Předseda FIFA Blatter možná po dvou letech zavítá do Prahy

22. ledna 2011 11:39 - PRAHA

Předseda Mezinárodní fotbalové federace (FIFA) Sepp Blatter možná v únoru přijede do Prahy, kterou naposledy navštívil před dvěma lety. Podle informací ČTK je v jednání jeho účast na vyhlášení ankety Fotbalista roku, která se uskuteční v pondělí 7. února a kde by se Blatter mohl setkat s jubilantem Josefem Masopustem. Ten na začátku února oslaví 80. narozeniny.

 

Stefan Wermuth, Reuters

Jisté je, že na galavečeru se s Masopustem, nejlepším fotbalistou Evropy z roku 1962, setká věhlasný Portugalec Eusébio, Masopustův přítel a také někdejší velký rival a další držitel Zlatého míče z roku 1965. Přítomnost Blattera by anketě dodala ještě větší lesk.

Představitelé ČMFS už Blattera oslovili a nyní čekají na jeho odpověď. Podle zákulisních informací ale je spíše pravděpodobné, že Blatter do české metropole dorazí. "Ale dokud nedostaneme odpověď, tak se k tomu nijak nebudeme vyjadřovat a nic nemůžeme potvrdit. Zatím je všechno v jednání," řekl ČTK tiskový mluvčí ČMFS Jaroslav Kolář.

Blatter se už v Praze objevil několikrát, naposledy v únoru před dvěma lety. Tehdy se setkal i s prezidentem Václavem Klausem.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní