Rubriky:

Ostatní

Beckham má nové tetování: Ježíše s andělíčky

26. února 2011 13:50 - LOS ANGELES

Anglický fotbalista David Beckham poprvé odhalil tetování, které si nechal udělat loni v prosinci. Na hrudník si nechal vyobrazit Ježíše s třemi andělíčky, kteří mají symbolizovat syny záložníka Los Angeles Galaxy. "Andělíčci jsou malí kluci jako moje děti. Tím, jak nesou Ježíše, jsem chtěl ukázat na dobu, kdy budu starý a oni se o mě budou muset starat," uvedl pětatřicetiletý Beckham na Facebooku.

 

www.twitter.com

Ježíše si nechal udělat v Los Angeles u Marka Mahoneyho, který mimo jiné tetoval herce Johnnyho Deppa, Brada Pitta a Angelinu Jolieovou.

Beckham má na těle zhruba 18 tetování, mezi kterými jsou například jména jeho synů Brooklyn, Romeo a Cruz, citáty z bible a manželka Victoria jako nahý anděl.

"Všechna moje tetování mají nějaký smysl, ale nikdy je neplánuji," řekl bývalý záložník Manchesteru United a Realu Madrid. "Prostě ráno vstanu a napadne mě, co bych si nechal na tělo vytetovat. Chci tak vyjádřit svoje pocity, myšlenky a vzpomínky," řekl bývalý kapitán anglické reprezentace.

ČTK, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.