Rubriky:

Ostatní

VIDEO: Šílený Moreno. Před měsícem zabil sovu, teď pro změnu nakopal soupeři

12. dubna 2011 15:34 - CALI/ PRAHA

To není fotbalista, ale hotový šílenec. Před půldruhým měsícem pobouřil panamský reprezentant Luis Moreno celý svět tím, když nakopl v zápase kolumbijské ligy sovu, která během utkání přiletěla na trávník, tentokrát pro změnu zkopal protivníka. A zase pěkně surově. „Fotbalový vrah, který to nemá v hlavě v pořádku,“ vynesli nad ním ortel svorně kolumbijští fanoušci i novináři.

 

www.juniorbarranquilla.com

Začátkem března se třicetiletý panamský legionář Luis Moreno oblékající dres kolumbijského ligového týmu Deportivo Pereira stal středem pozornosti celého sportovního světa. V ligovém utkání na hřišti Atlético Junior totiž surově nakopl sovu, jež je maskotem domácího klubu a během zápasu přiletěla na hřiště.

"Nechtěl jsem jí ublížit. Udělal jsem to proto, že jsem chtěl vidět, jestli uletí," hájil se panamský fotbalista, jemuž spílali nejen domácí fanoušci, ale i milovníci zvířat z celého světa. Když sova na následky Morenova nakopnutí přes veškerou péči veterinářů zemřela, dostal panamský fotbalista několik desítek anonymů hrozících mu smrtí.

Moreno je ovšem nepoučitelný. V nedělním jedenáctém kole kolumbijské ligy mezi Deportivo Cali a  jeho Pereirou se předvedl zase. Tentokrát ovšem nekopal do sovy, ale do dvacetiletého domácího útočníka Andrease Escobara. Pět minut před koncem neunesl, že jeho tým prohrává ve slibně se vyvíjejícím zápase 1:2, na protihráče si počíhal a surově ho nakopl do břicha. Sudí Arrieta tasil okamžitě červenou a Moreno musel ze hřiště.

„Měl by dostat červenou, aby zmizel jednou provždy z našeho fotbalu,“ rozlítili se na panamského fotbalového šílence kolumbijští fanoušci.

zp, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní