NEW YORK

Hned dva fotbalisté utrpěli v sobotních zápasech zámořské ligy MLS po ostrých zákrocích soupeřů zlomeninu nohy. Nejužitečnější hráč loňského ročníku soutěže David Ferreira z Dallasu má po faulu Jonnyho Leatherse z Vancouveru zlomený kotník. Stevu Zakuanimu ze Seattlu přerazil coloradský záložník Brian Mullan svým skluzem už v třetí minutě zápasu holenní i lýtkovou kost na levé noze a byl vyloučen.

Konžský útočník Zakuani se svíjí v bolestech poté, co mu soupeř v Americké MLS.

Konžský útočník Zakuani se hned v Denveru podrobil operaci a v tamní nemocnici zůstane ještě několik dnů, než se vrátí do Seattlu.

Také Ferreira bude muset na operaci, kterou absolvuje až po návratu do Dallasu. Kolumbijský fotbalista chyběl loni v sestavě svého týmu jedinou minutu a byl nejfaulovanějším hráčem ligy.

Dallas i po zranění své opory v úvodu druhého poločasu zvítězil ve Vancouveru 2:1. Také Seattle se pomstil za zranění své hvězdy oslabenému Coloradu výhrou 1:0.

1 : 0 Fiorentina - Plzeň 1 : 0 107. min Živě
20240418T18 : 45:00+0200