Chrudimští futsalisté získali pátý český titul za sebou

TEPLICE

Futsalisté Chrudimi se popáté za sebou a posedmé v historii stali českými mistry. Ve čtvrtém ligovém finále dnes zvítězili v Teplicích 8:3 a vyhráli 3:1 na zápasy. Nejlepším hráčem finále byl zvolen Michal Mareš a nejlepším střelcem celé ligy se stal jeho chrudimský spoluhráč Dentinho s 39 góly. Chrudim si triumfem zajistila účast v UEFA Futsal Cupu.

Zatímco Teplice nastoupily bez potrestaného brankáře Thiaga, Chrudimi chyběl na palubovce kvůli trestu hrající trenér Cacau, který dirigoval tým jen z lavičky.

Teplice začaly velmi dobře a už v 2. minutě zařídil vedoucí gól Paulinho. Jenže pak domácí nakupili několik velkých chyb v obraně a Chrudim čtyřmi góly během pěti minut otočila na 4:1, čímž si zajistila rozhodující náskok.

Vedení hosté po změně stran potvrdili třemi góly do prázdné branky při teplické hře bez gólmana. Domácí sice ještě dvěma rychlými góly snížili, ale Chrudim si už výhru znamenající titul s přehledem pohlídala.