Rubriky:

Ostatní

Messi obětí útoku. V Argentině ho napadl fanoušek

3. června 2011 11:26 - BUENOS AIRES

Nejlepší fotbalista světa málem přišel k nepříjemné újmě. Argentinskou hvězdu Lionela Messiho se při rozdávání podpisů v rodném Rosariu pokusil udeřit jeden z fanoušků. Útočník Barcelony vyvázl bez zranění a sám incident zlehčoval. Messi tak dopadl lépe než například nedávno brankář Manuel Neuer, který při oslavné jízdě Gelsenkirechenem po vítězství v Německém poháru dostal od fanouška facku.

 

Reuters

"Ani se mě nedotkl," citovala agentura AP třiadvacetiletého Messiho, kterého ve čtvrtek zastavili fanoušci toužící po podpisu při odchodu z restaurace. "Že mě někdo chtěl praštit, jsem zjistil až posléze. Vůbec nic to nebylo, jsem naprosto v pořádku," dodal nejlepší fotbalista světa.

Podle argentinských médií byl útočníkem fanoušek klubu Rosario Central, který je velkým rivalem celku Newell's Old Boys, kde Messi odstartoval kariéru.

Messi se do Argentiny vrátil před pár dny po další skvělé sezoně, v níž Barcelonu dovedl k titulu a triumfu v Lize mistrů. Nejlepší střelec prestižní soutěže má do 8. června dovolenou, pak ho čeká příprava s reprezentací na červencové mistrovství Jižní Ameriky, které Argentina pořádá.

ČTK, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.