Debutant Martin zařídil Francii jasnou výhru na Ukrajině

DONĚCK

Perfektní obrat se povedl francouzským fotbalistům v přípravném utkání s Ukrajinou, kterou dnes v Doněcku porazili 4:1, i když od 53. minuty prohrávali. V závěrečných třech minutách a nastavení však svěřenci Laurenta Blanka nastříleli tři branky.

Francouzští fotbalisté Marvin Martin (uprostřed), Florent Malouda (vlevo) a Karim Benzema slaví gól proti Ukrajině.

Na gól domácí opory Anatolije Timoščuka brzy odpověděl svou první brankou v národním týmu útočník Kévin Gameiro z Lorientu. Dvěma trefami pak ozdobil svůj debut ve francouzské reprezentaci Marvin Martin ze Sochaux, který přišel na hřiště čtvrt hodiny před koncem. Gólovou premiéru v mužstvu si odbyl také obránce Younes Kaboul.

Francie poznala radost z vítězství po předchozích remízách s Běloruskem a Chorvatskem.