Fotbalový trenér Hřídel je ve vazbě za zbití bývalé přítelkyně

8. srpna 2011 12:39 - PRAHA/KLADNO

Fotbalový trenér Martin Hřídel je od druhé poloviny července ve vazební věznici v Praze Ruzyni. Podle páteční zprávy serveru kladenskelisty.cz tam skončil poté, co fyzicky napadl svou bývalou přítelkyni. V době zatčení měl Hřídel navíc údajně přijít o řidičský průkaz, protože měl v krvi dvě promile alkoholu.

 

SK Kladno

"Pan Hřídel, se kterým jsem se loni rozešla, na mne pokřikoval vulgarismy a vyhrožoval mi. Pak mi vytrhl tašku a začal mne bít. Rozbil mi nos a uhodil mne do hlavy tak, že jsem temenem dopadla na zem," cituje server napadenou ženu. Hřídel jí údajně obtěžoval už několikrát předtím.

Třiačtyřicetiletý Martin Hřídel je bývalý kladenský fotbalista, hrál také v Liberci či exotickém Japonsku. Jako trenér působil mimojiné ve Slavii Praha, Kladně, a Příbrami. Letos na jaře byl odvolán od rezervního týmu SK Kladno.

Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Patička stránky: