Rubriky:

Ostatní

VIDEO: Na fotbale v Mexiku se střílelo! Tisíce fanoušků zažily strach o život

21. srpna 2011 12:02 - MEXIKO

V mexickém městě Torreón se kvůli přestřelce před stadiónem nedohrál zápas nejvyšší fotbalové ligy. Zhruba ve 40. minutě sobotního utkání domácího Santosu Laguna s Moreliou napadli ozbrojení muži policejní hlídku, což způsobilo na tribunách i na hřišti paniku.

 

El Siglo de Torreon, ČTK/AP

Hráči a funkcionáři začali okamžitě utíkat do útrob stadiónu, argentinský útočník Santosu Emanuel Luduena dokonce s dítětem v náručí. Fanoušci na tribunách se schovávali za sedačky a zídky, stovky jich dokonce pronikly na hrací plochu, aby byly co nejdál od místa střelby a ukryli se na bezpečnější místa.

Fanoušci kvůli střelbě pronikli i na hrací plochu.Fanoušci kvůli střelbě pronikli i na hrací plochu.foto: ČTK/AP/El Siglo de Torreon

O ukončení zápasu poté informoval prezident Santosu Alejandro Irarragorri. "Je nám líto, v jaké žijeme době. Utkání bude ukončeno. Mrzí nás to kvůli hráčům Morelie, rozhodčím a všem lidem, kteří k nám přijeli," prohlásil.

Policie o podrobnostech přestřelky, při které byl zraněn jeden muž, neinformovala. V Torreónu však v poslední době došlo k bojům mezi drogovými gangy Zetas a Sinaloa.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní