VIDEO: Neymar se nechal ošálit. Kampak se ten míč poděl?

29. října 2011 13:04 - RIO DE JANEIRO

Dva ekvilibristé s míčem se střetli v jedné aréně. A ten věhlasnější - brazilský fotbalista Neymar - se nechal ošálit. K pobavení publika. Francouzský freestylista Arnaud "Sean" Garnier šikovně při svých kouscích poslal míč neuvěřitelně pod vlastní tričko a hvězda Santosu z toho byla notně překvapená. Netušila, co se děje.

 

Fernando Vergara, ČTK/AP

Mnozí fandové si často kladou dotaz, jak by si asi vedli míčoví kouzelníci, kteří mají své vlastní soutěže, v přímém měření sil s fotbalisty. A naopak mnohdy zní otázky, jaké míčové kudrlinky by zvládli fotbalisté zvyklí na hřišti věnovat se i klasickému hernímu drilu. Show v Riu na to dala alespoň částečnou odpověď.

Proti  freestylovému šampiónovi se postavil vyhlášený technik z velkých hřišť. Těžko na nich najdeme lepšího. Můžete si jejich dovednosti sami porovnat. Ale Arnaudova schovávačka asi u všech zvítězí. I samotného Neymara pobavila. Na malém plácku zjevně nebyl lepší. Na velkém by to ale určitě bylo jinak.

vap, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.