Souboj týmů Beckhama a Henryho skončil rvačkou a červenými kartami

31. října 2011 08:10 - NEW YORK

Hromadnou strkanicí a dvěma červenými kartami vyvrcholil po konečném hvizdu úvodní zápas semifinále Západní konference americké MLS mezi New Yorkem a Los Angeles. V souboji týmů fotbalových hvězd Thierryho Henryho a Davida Beckhama se z vítězství 1:0 radovalo hostující Galaxy.

 

Mel Evans, ČTK/AP

Rvačku odstartoval bývalý barcelonský obránce Rafael Márquez, který hodil míč na Landona Donovana z Los Angeles. Toho se okamžitě začali zastávat spoluhráči. Rozhodčí strkanici vyřešil vyloučením Márqueze, na druhé straně viděl červenou kartu Juninho.

Hráli prý podle

"Bylo tam pár nefér zákroků. Za dlouhá léta, co jsem v této soutěži, jsem neviděl takhle podle hrající tým, chovají se tak celý rok. Před pár týdny jsem viděl Henryho dát někomu ránu kolenem do zad. Nějak se s tím smíříte, ale nakonec to ve vás přeteče. Lepší tým zvítězil," prohlásil americký reprezentant Donovan.

Jedinou branku utkání předtím v 15. minutě vstřelil Mike Magee po Beckhamově přihrávce. Anglický záložník, který ve své páté sezóně v zámoří stále čeká na titul z MLS, našel svého spoluhráče za obranou pasem téměř z poloviny hřiště.

Fotbalová MLS - play off:
Semifinále Západní konference - 1. zápas:
New York - Los Angeles 0:1
Semifinále Východní konference - 1. zápasy:
Colorado - Kansas City 0:2, Philadelphia - Houston 1:2

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.