Rubriky:

Ostatní

Šokujte kamaráda přestupem do fotbalové Barcelony! Víme, jak na to

31. ledna 2012 18:45 - PRAHA

V nejlepších fotbalových ligách Evropy už tradičně vrcholí 31. ledna přestupy. Fanoušci hltají informace a tipují, zda do jejich oblíbeného týmu přestoupí platná posila. Diskuze jsou plné různých názorů a do toho všeho se čeká na obrovskou přestupovou bombu. V té se může objevit i vaše jméno!

 

Albert Gea, Reuters

Barcelona už několik let nepotřebuje příliš nakupovat. Zuřivě usilovala snad jen o svého odchovance Cesca Fábregase, kterého nakonec z Arsenalu přivedla. O dalších velkých nákupech se ale nehovoří, kouč Pep Guardiola řídí nejlepší tým světa, který by společně mohl hrát poslepu.

Ale jeden hráč mu přesto chybí a v tomto přestupovém okně ho uloví! Vás!
Zkusit to můžete sami. Na této adrese stačí vyplnit své jméno a příjmení, stránku aktualizovat a podívat se, co se stane.

Přestup kamaráda Pepy do Barcelony? Nebo si vyzkoušejte svůj...Přestup kamaráda Pepy do Barcelony? Nebo si vyzkoušejte svůj...foto: Sky Sports

Známý Sky Sports vás najednou ohlašuje jako nejnovější posilu Barcy. Kouč katalánského celku o vás říká, že jste ve výborné kondici, měl byste být připraven už na nejbližší zápas proti Realu Sociedad.

Tak zkuste odkaz zkopírovat a celý článek přeposlat někomu z důvěřivých známých...

oc, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní